- Kurumsal
0507 6521561-0530900

Hakkımızda

Geri DönGeri Dön

YURTTAŞ MÜHENDİSLİK, inşaat sektöründe yılların verdiği tecrübeyi bilimsel çalışmalarıyla mühendislik alanına taşıyan, inşaat teknisyeni bir babanın iki mühendis oğlu ile kurmuş olduğu hem inşaat hem de mekanik tesisat mühendisliği yapan bir mühendislik  şirketidir.

Projelerinde, müşterilerine ekonomik, ergonomik ve sağlam yapılar tasarlarken kalite ve estetikten ödün vermeyen şirketimiz, betonarme ve mekanik tesisat alanlarında uzmanlaşmış genç, dinamik ve heyecanlı mühendisleriyle sunduğu hizmetleri, müşteri memnuniyetiyle birlikte ulusal ve uluslararası kabul görmüş değer ve standarlara uygun olarak optimum kaynak kullanımıyla hızlı ve zamanında teslim edilen projeler üretmektedir.

YURTTAŞ MÜHENDİSLİK ekibi tecrübeli inşaat mühendisi, makine mühendisi ve tecrübeli teknik elemanlardan oluşmuştur.

YURTTAŞ MÜHENDİSLİK sizlere daha iyi, daha güvenli, daha konforlu bir yaşam sunabilmek için tecrübelerini bilimsel çalışmalarıyla harmanlayarak oluşturduğu sektördeki yenilikleri, herkesten önce sizlerin hizmetine sunmaktadır.

                                                                                       İnşaat Teknisyeni
                                                                                       Ahmet YURTTAŞ

             İnşaat Mühendisi                                                                                             Makine Mühendisi
         Muhammed YURTTAŞ                                                                                          Bilal YURTTAŞ

Web Tasarım: Fatih BAYAT